011 | ANDĚL
TIKAL Václav (1906 – 1965)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 10 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tužka na papíře, 20 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1946, signováno vpravo nahoře Tikal 46.